Whatsapp Telegram

Kullanıcı Sözleşmesi

Sitenin genel kullanım şartları, bununla alakalı genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin takipvebegeni.com (www.takipvebegeni.com) sitesi kullanılmadan ilkin okunması öneri edilir. Belirtilen şartların sizin için müsait olmaması halinde lütfen takipvebegeni.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve şahsi bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız. Takipvebegeni bu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan detayları evvelinde bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede gösterim tarihinde yürürlüğe girer. Takipvebegeni, kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini öneri etmektedir. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir. Şirket bünyemizde satışı sağlanan bütün ürünler “Online Hizmet” ürünleri olup ,anlık teslimatı sağlanmaktadır (Kargosuz – Online Teslimat). Kullanıcı sipariş verirken bu koşulları dikkate almalıdır:

1.A

Kullanıcı, sipariş verirken alım aşamalarında gönderim yapılacak hesabın gizli olmaması gerektiğine dair uyarılara uymaz ve gizli bir instagram hesabına veya paylaşımına sipariş verirse siparişi iptal edilir. Alım aşamalarında birden fazla kez belirtildiğinden ve kullanıcı sözleşmesinde yer aldığından, bu maddeye uymayan siparişler için takipvebegeni.com işlem yapmama hakkına sahip olmakla birlikte, sorumluluk kabul etmez. Tüm sorumluluk alıcıya (kullanıcıya) aittir ve takipvebegeni.com ücret iadesi sağlamak zorunda değildir.

1.B

Kullanıcı, bir Instagram hesabına veya bir paylaşıma sipariş verdikten sonra, aynı Instagram hesabına veya paylaşıma yeniden sipariş vermek için, verdiği ilk siparişin tamamlanmış olduğundan emin olmalıdır. Bir sipariş "Beklemede" veya "İşlemde" durumunda iken aynı bağlantı adresini kullanan bir içeriğe sipariş verilemez. Kullanıcı, verdiği siparişin durumunu öğrenmek için "Sipariş Takip" sayfasını kullanabilir veya site iletişim alanlarında belirtilen e-mail adreslerinden destek ekibi ile iletişime geçerek öğrenebilir. Siparişin tamamlandığı görülmeden, yeni bir sipariş verilmemelidir. Böyle bir durumda, verilen iki sipariş de iptal olabilir. Bu durum alım aşamalarında olduğu gibi, kullanıcı sözleşmesinde de oldukça net bir şekilde belirtilmiştir. Bu durumda, tüm sorumluluk alıcıya (kullanıcıya) aittir ve takipvebegeni.com ücret iadesi sağlamak zorunda değildir.

1.C

Kullanıcı, farklı panellerden verdiği siparişlerinden kaynaklanan düşüşlerden takipvebegeni.com 'u sorumlu tutamaz. Bir Instagram hesabına veya gönderiye farklı panellerden yapılan bir gönderimin düşmeye başlaması, takipvebegeni.com'dan da aynı hesaba veya gönderiye verilen siparişin düşmeye başlaması gibi görünebilir. Böyle bir durumda takipvebegeni.com sadece kendi siparişlerindeki işlemlerden sorumludur ve genel düşüşten sorumlu tutulamaz. Düşüşün kaynağının kanıtlanması, tüm kullanıcıların incelenmesini gerektireceğinden imkansızdır. Bu nedenle, kullanıcı böyle bir sorunla karşılaşmamak için farklı bir internet sitesinden verdiği siparişin veya ücretsiz olarak yaptığı herhangi bir gönderimin tamamlanmasının üzerinden en az "90 gün", takipvebegeni.com üzerinden verdiği siparişin tamamlanmasının ardından 48 saat geçmesini beklemelidir. Bu süre dolmadan, düşüşlerin düzgün analiz edilebilmesi açısından takipvebegeni.com üzerinden aynı paylaşım veya gönderiye sipariş vermemelidir. Bu durumda, tüm sorumluluk alıcıya (kullanıcıya) aittir ve takipvebegeni.com ücret iadesi sağlamak, gönderimi tekrarlamak veya telafi etmek zorunda değildir.

1.D

1.A ve 1.B maddelerinden farklı olarak herhangi bir nedenden ötürü teslim edilemeyen ürünler, müşteriye bilgisi aktarılarak asgari “30 Gün” boyunca teslim edilemez ise mamüllerin iptali sağlanıp, shopier aracılığıyla veya alıcıyla e-posta yoluyla iletişime geçilerek ücret iadesi sağlanır. Söz konusu alıcının e-posta mesajlarına yanıt vermemesi halinde iade sağlanamaması alıcının sorumluluğundadır. Bunların aksi herhangi bir durumda ürünün iadesi sağlanamaz.

Kullanım ve Gizlilik Kuralları

Kullanım ve Gizlilik Kuralları takipvebegeni.com’un tüm üyelerine açıktır. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi kullanıcının site kullanımını, satın alımlarını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan şahıs veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

2.A.

Yanlış, düzensiz, noksan ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi

2.B.

Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen yada tümüyle kopyalanması

2.C.

Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre, sipariş numarası, e-posta gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü şahıs yahut kuruluşlarla paylaşılması

2.A 2.B 2.C (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı biçimde Kullanıcı, ağ ortamında bir başkasına ilişkin IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı ismi şeklinde şahsi detayları kullanamayacağı şeklinde öteki kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bu tarz şeyleri kullanamaz. Kullanıcı bu biçimde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

İçerik Kullanımı

3.A

Takipvebegeni, bu ağ sitesi genel manzara ve dizaynı ile internet sitesinde tüm bilgi, resim, takipvebegeni markası ve öteki markalar, www.Takipvebegeni.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik yada makinede okunabilir biçimde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil bütün materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ait fikri ve sınai iyelik haklarının sahibi yada lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiç bir Materyal; evvelinde izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak suretiyle, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz yahut dağıtılamaz. Internet sitesinin yada mobil uygulamanın bütünü veya bir bölümü başka bir ağ sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Takipvebegeni’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

3.B

Takipvebegeni.com’a iletilen tüm eleştirilerin hakkı takipvebegeni’ya aittir, istenildiği taktirde takipvebegeni tarafınca pazarlama amacıyla kullanılabilir.

Sorumluluklar

4.A

Takipvebegeni.com’u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içinde ne olduğu genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda ortaklık yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin sunduğu deneyimi geliştirmek ve takipvebegeni.com’u geliştirmektir.

4.B

Kullanıcı, takipvebegeni.com sitesi hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, öteki ilgili mevzuat hükümleri ile takipvebegeni.com’un internet sitesi üzerinden hizmetlerine ilişik olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım nedeniyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü mesuliyet Kullanıcıya aittir.

4.C

Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin takipvebegeni.com’u uygulamasını kullanmasını önleyici yada zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları yahut veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez.

Sorumluluklar (2)

4.D

Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

4.E

Takipvebegeni.com uygulaması ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve takipvebegeni tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden yada hasar görmesinden takipvebegeni görevli tutulamaz.

4.F

Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından takipvebegeni.com üstünden yapılabilir. Takipvebegeni.com tarafınca sonlandırılan instagram hesabına ilişkin her türlü kaydı silip silmeme kararı takipvebegeni.com’a aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak yada tazminat talebinde bulunamaz.

4.G

Bu ağ sitesi takipvebegeni’nın Kontrolü altında olmayan başka ağ sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. Takipvebegeni, bu sitelerin içeriklere yada içerdikleri diğer bağlantılardan görevli değildir.

4.H

Takipvebegeni’nın, kullanıcı tarafından siteye veya mobil uygulamaya kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve öteki iletişim bilgileri üstünden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve öteki yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve öteki amaçlarla kullanıcıya erişme hakkı bulunmaktadır.

Sorumluluklar (3)

4.I

Kullanıcı bu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe takipvebegeni’nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen kontakt faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

4.J

Sitenin muayyen yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

4.K

Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Gizlilik Sözleşmesi” paragrafını okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkındaki hüküm anlatım edeceğini kabul eder. Kullanıcı bu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle takipvebegeni.com’un uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. Takipvebegeni, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle amme kurumlarına ve/yada üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/yada idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

Hizmet Sürekliliği

5.A

takipvebegeni taahhüt etmiş olduğu hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişim yapabilir. Takipvebegeni’nın her vakit herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti devamlı yada geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme yada iptal etme hakkı vardır. Kullanıcı bu hakkı kabul eder. Takipvebegeni, herhangi bir değişim olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş aktüel kullanım şartları, takipvebegeni.com’da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve takipvebegeni.com sitesinin hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.Bu kontrat hükümlerine aykırı materyalleri takipvebegeni.com sitesine yahut mobil uygulamasına göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın takipvebegeni tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir. 4.B Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı veya sipariş verdiği andan itibaren takipvebegeni.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile yada bu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiç bir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.


Canlı yayın izlenmesi servisinde "Gönderilen kullanıcılar yayın sonuna kadar kalır!" Maddesine konu olan canlı yayın izlenmesi testi 30 dakikalık bir canlı yayında gerçekleştirilmiştir. 30 Dakika boyunca kullanıcılar yayını terk etmemiştir.

Canlı yayın izlenmesi servisinde yayına farklı bir kullanıcının çift taraflı bağlantı ile katılması sonucu meydana gelebilecek olan düşüşten veya bir teknik aksaklıktan takipvebegeni.com sorumlu değildir. Düşüş olması durumunda iade yapılamaz, talep edilemez.

Satışı Yapılan Kullanıcıların Niteliği Hakkında (Nisan - 2020)

5.B

takipvebegeni.com üstünden satışı meydana getirilen kullanıcı arttırım (Hizmet) paketlerinin tümüne dair yapılan değişiklik şu şekildedir;

Instagram kategorisinde satışı yapılan kullanıcı arttırım paketlerinin nitelikleri; Global (yabancı, dünya geneli) kullanıcı arttırım paketleri: Koşulları kabul eden bot veya gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Satışı sağlanan bütün kullanıcılar yasal hükümlülük ve koşulları kabul etmiştir. Instagram kategorisinde satışı yapılan kullanıcı arttırım paketlerinin nitelikleri; Türk kullanıcı arttırım paketleri: Bot yada gerçek ve koşulları kabul eden kullanıcılardan oluşmaktadır. Satışı sağlanan tüm kullanıcılar yasal hükümlülük ve koşulları kabul etmiştir. %100 veya %0 Türk olarak sağlanması mümkün olmadığı için, Türk olarak satışı sağlanan paketlerin bir kısmı yabancı nitelikle kullanıcılar içerebilmekte, yabancı (Dünya Geneli) olarak alınan kullanıcıların bir kısmı Türk içerebilmektedir. Türk satın alınan paketlerde, gönderilebilecek maksimum oranda Türk kullanıcı gönderimi sağlanmaktadır.

Satışı Sağlanan Kullanıcılar Hakkında Güncelleme (Nisan – 2020)

5.C

takipvebegeni.com üzerinden satışı yapılan kullanıcı arttırım paketlerindeki kullanıcıların tüm bunlar yasal mecburiyet ve kullanım şartlarını kabul ederek sistem havuzuna API vasıtası ile dahil olabilmektedir ve bu kullanıcılar SMM servisleri kullanılarak takipvebegeni.com tarafından alıcı adına sipariş verilmektedir.

Kredili Canlı Yayın Sistemi ile İlgili Güncelleme (Ekim – 2020)

5.D

takipvebegeni.com üzerinden satışı yapılan kredi sistemine sahip canlı yayın paketlerinde, kullanıcının satın aldığı canlı yayın izlenme miktarı satın aldığı kredi tutarı doğrultusunda paketine tanımlanır. Paketin URL'si, kullanıcı adı ve şifre gibi detaylar alım yapan müşteriye iletilir. Bu paketler ile yapılan canlı yayınlar, standart canlı yayınlar ile aynı sunucular üzerinden gönderilip aynı kaliteye sahip olmakla birlikte, 5.A maddesindeki canlı yayınla ilgili tüm detayları aynı şekilde kapsamaktadır. Satışı yapılan kredilerin eksiltilmesi şu şekilde gerçekleşir:

Yapılan her canlı yayın gönderimi başına, sistem 1 adet kredi eksiltir. Kredi sıfırlandığında yeniden satın alınması gerekir. Canlı yayına 2. bir kişi bağlandıktan sonra izlenme gönderilmesi durumunda 1 kredi yerine, 3 adet kredi eksiltilir. Bunun nedeni sistemleri ekstra bir şekilde yorması ve canlı yayının maliyetini artırmasıdır.

Gizlilik Sözleşmesi

takipvebegeni.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (İsim, yaş, e-posta, vb.) talep etmektedir. Takipvebegeni.com’da toplanan bu veriler; kampanya emekleri veya profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için takipvebegeni.com bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde; sitede ya da mobil uygulama üzerinden yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler takipvebegeni.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır. Takipvebegeni.com, Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı haricinde kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, takipvebegeni.com’u ve takipvebegeni.com tarafınca verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına bakılırsa özelleştirmek için kullanılmaktadır.

Gizlilik Sözleşmesi (2)

Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken diğer kullanıcılara ilişik bilgilerle beraber olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Gizlilik Sözleşmesini kabul ederek bilgilerinizin Reklam yayıncıları ile reklam ve tanıtım amacıyla paylaşılmasına onay vermektesiniz. Bu bilgiler herhangi bir şekilde şahsi malumat (İsim, soyadı, T.C Kimlik No, cinsiyet, yaş vb.) içermeyip, öbek olarak kullanıcı eğilimleri ile alakalı emekler yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır. Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, takipvebegeni.com ve takipvebegeni.com’un mobil tatbik reklamlarını ağ üstündeki yayıncı sitelerde yer verdikleri banner alanlarında gösterecektir. Ziyaretçilerin takipvebegeni.com’a ve mobil uygulamaya geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere takipvebegeni.com tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır.

Gizlilik Sözleşmesi (3)

Müşteri detayları, sadece resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince izahat yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde takipvebegeni.com ve takipvebegeni.com’un mobil uygulaması yada ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik bütün işlemlerin takipvebegeni.com ara yüzü üzerinden banka, shopier, paytr ödeme sistemleri ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bizlere her vakit aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği bütün bilgilere ancak alan kişi ulaşabilmekte ve bu bilgileri ancak müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bu tarz şeyleri değiştirmesi mümkün değildir.