WhatsappInstagram Şifresiz Takipçi Hilesi | Takip ve Beğeni

Instagram Takipçi Hilesi (Şifresiz)

Instagram için en sık kullanılan Instagram hile araçlarının başında instagram takipçi hilesi gelmektedir. Instagram takipçi hilesi kullanarak hesabınıza 2-3 dakika içerisinde 500'den fazla takipçi gönderebilirsiniz. Bu nedenle kullanıcılar tarafından genelde tavsiye edilmektedir. Fakat bunun bir dezavantajı var. Genelde bu sistemi barındıran internet siteleri kullanıcıdan kullanıcı adı ve şifre verilerini istemektedir. Bu bilgilerin istenmesinin amacı öncelikli olarak hesaba sızma girişiminde bulunmak değildir. Aksine bu panellerin yönetici sayfalarında binlerce hesap olduğundan hesapları tek tek ayıklamak oldukça zordur, yine de bir risk faktörü. Fakat değineceğimiz nokta, sisteme giriş yapıldıktan sonra hesabınızın kullanıcı havuzunda depolanması. Bunun anlamı, şifrenizi verdiğinizde hesabınız başka kullanıcıları takip edebilir, başkalarını beğenebilir. İşte bu ücretsiz araç tamda burda devreye giriyor. Takip ve Beğeni ücretli veya ücretsiz her işlemde şifresiz çalışır. Ancak bazen ücretsiz servisler yoğunluktan dolayı çalışmayabiliyor. Bu durumda takipçi satın alarak hızlıca takipçilerinizi arttırabilirsiniz.  

Instagram şifresiz takipçi hilesi ile bunun önüne geçiyoruz. takipvebegeni.com'un en çok tercih edilen aracı, hesabınıza tanımadığınız kullanıcıları takip ettirmeden takipçi kazanmanızı sağlayacak. Instagram şifresiz takipçi hilesini kullanarak, hesabınıza 10 adet ile 500 adet arasında takipçi gönderimi yapabilirsiniz. Fakat bu araç yüksek miktarda takipçi hilesi yapmak için kullanılamaz. Çünkü sistem bir kullanıcıya gönderim yapıldıktan sonra o kullanıcıya belli bir süre için engel koymaktadır. Yüksek gönderimler için daha sağlıklı bir tavsiyemiz var. Takipvebegeni.com üzerinden, sayfanın üst tarafında bulunan satış bağlantılarını kullanarak veya buraya tıklayarak instagram takipçi satın al sayfasına bağlanabilirsiniz. Bu şekilde tek seferde 20.000 adetin üzerinde takipçiyi elde etmeniz mümkün. Üstelik çok daha kısa bir süre içerisinde ve 7/24 aktif destek ile. Fakat şifresiz servislerimiz de memnuniyetiniz için var. Tamamen, müşterilerimizin, gönderim yapan kullanıcılarımızın kalitesini ve sunucularımızın hızını görmesi için aktif ettiğimiz bu servis ücretsizdir. 

Bu aracı kullanmak için yapmanız gerekenleri 2 aşamada kısaca özetlemek mümkün. 
İlk olarak sayfanın üst tarafında bulunan forma gidip, hangi hesaba gönderim yapmak istiyorsanız kullanıcı adını girmeniz gerekiyor. Ardından göndermek istediğiniz takipçi miktarını girerek gönder butonuna basabilirsiniz. 
Yalnız, burada dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta mevcut. Bu araç gizli hesaplara gönderim yapamaz. Yani paylaşımlarınızı, sizi takip etmeyen bir kullanıcı takip etmeden göremiyorsa hesabınızdaki paylaşımları sunucularımız da göremez. Bu nedenle hesabınıza gönderim yapmadan önce, herkese açık hale getirmeyi unutmayın. Bu aracın her daim stabil olarak çalışmayı sürdürmesini sağlayacağız. Yine de bir hata almanız durumunda sayfanın sağ alt köşesinde bulunan "posta" simgesine tıklayarak bize bunu bildirebilirsiniz. Destek ekibimiz, en geç 24 saat içerisinde mail adresinize yaptığınız geri bildirim nedeniyle dönüş yapacaktır. Bu nedenle böyle bir durumda, mail adresinizi doğru girmenizi rica ediyoruz.

ilimizden bir sipariş aldık!