Whatsapp Telegram
Prices Lip

Instagram Takipçi Satın Al

Takipçi paketlerimiz en kaliteli kullanıcı veri tabanlarını kullanmaktadır.
Takipçi satın aldığınızda profilinize gönderilen kullanıcılar Türk ve Gerçek takipçilerdir.
Takip ve Beğeni 6 yıllık tecrübesiyle %100 müşteri memnuniyeti için her zaman yanınızda!

Özel bir paket oluşlturmak için whatsapp üzerinden destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

(*) : Organik takipçi sebebiyle silinme olmaz ancak kullanıcılar örneğin profilinizi beğenmemeleri gibi bir durumda kendi insiyatifleriyle sizi takipten çıkabilirler.

Satın alım yapan kullanıcılar kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılır.


SIKÇA SORULAN SORULAR

Takipçi satın almanın faydası var mıdır?

Instagram Takipçi Satın Alma işlemi hesabınız için birçok farklı açıdan avantaj sağlayabilir. Kişisel ya da kurumsal bir hesap kullanmanız fark etmeksizin, hesabınızdaki kitle artacağından ciddi avantajları olacaktır. Özellikle takipçi satın alarak edineceğiniz kitle organik ve Türk takipçilerden oluşacağından, bu kitleyi istediğiniz herhangi bir amaçla kullanmanız mümkün hale gelecektir. Çekilişler yaparak kitlenizi aktif tutabilir veya fotoğraflarınızı, öz çekimlerinizi paylaşacağınız kişisel bir hesap yönetebilirsiniz. Eğer Instagram'da herhangi bir ürünün ticaretini yapıyorsanız veya kurumsal bir hesaba sahipseniz, bu işlem size potansiyel müşteriler kazandırabilir. Ticaret yapan hesaplar için takipçi sayısı hayati öneme sahiptir. Herhangi bir kitle oluşturmasa dahi hesabı yeni inceleyecek bir kullanıcı için adeta psikolojik bir güven sertifikasıdır. Bir ürünü satın alan ya da takip eden ciddi bir kitlenin varlığının müşteriye yansıtılması, profesyonel bir satış stratejisidir.

Instagram Takipçi Hilesi için Neden Takipçi Satın Almalsınız?

Instagram'da takipçi edinmenin en bilinen ve hâliyle en sık kullanılan yöntemlerinden bir tanesi olan instagram takipçi hilesi sağlayan ve ücretsiz olduğunu söyleyen siteler mevcuttur ve çalışma sistemleri genel olarak birbirleriyle aynıdır. Sizden şifre talep ederler ve siz başka kullanıcıları takip ederken, diğer kullanıcılar sizi takip eder. Hesaba çok ciddi zararlar veren bu yöntem hesap bilgilerinizi riske attığı gibi basit engeller almaktan takipçinizin silinmesine, hesabınızın kalıcı olarak kapatılmasına kadar cezalar alabileceğiniz bir politika ihlali barındırır. Bu noktada, sağladığımız takipçi satın al hizmetiyle bu tür dertlerden kurtulabilirsiniz. Biz bu gibi kalitesiz kullanıcıları sistemimizde barındırmaz, işlemlerimizde kaliteli veri tabanlarımız ile son derece kaliteli profiller kullanırız. Bu şekilde bu riskleri en aza indirir, yok edebilir, hesabınıza önemli katkılar sağlayabiliriz. Özetle, TakipveBeğeni'nin sağladığı instagram takipçi satın al hizmeti hesabınızın takipçisini arttırmak için kullanabileceğiniz en iyi yöntemdir.

Ne kadar takipçi satın almalıyım?

Hesabınızdaki aktif kitleye bağlı olarak, istediğiniz kadar satın alım yapabilirsiniz. Birçok parametre göz önünde bulundurularak alınması gereken ideal miktar belirlenebilir. Örneğin bir butik hesabına sahipseniz, gönderilerinizde fazla beğeni ve yorum olması; yani kitlenizin bomboş bot bir kitle olmadığının görünmesi kullanıcının gözünde oldukça önemli bir değerlendirme kriteri olacaktır. Bu nedenle butik hesaplarında ve kurumsal hesaplarda instagram takipçi satın almanın yanında otomatik beğeni satın almak önerilir. Fakat bu takipçi sayısının önemsiz olduğunu göstermez. Otomatik beğeni önemli olduğu kadar takipçi sayısı da büyük önem taşır. Örnek vermek gerekirse, elbise satın almak isteyen bir müşteri aynı elbiseyi 500 takipçisi olan ve 20.000 takipçisi olan iki farklı hesapta gördüğünde satın alma eğilimi 90% ihtimalle ikinci seçenek için olacaktır. Takipçi satın alarak, potansiyel müşterilerinize daha fazla güven verebilirsiniz.

Aldığım takipçiler silinir mi?

Instagram takipçi satın alırken sorulması gereken soruların en başında belki de bu soru geliyor. Gönderilen instagram takipçilerinin bir kısmı silinebilir. Genelde bu oran %15-30 aralığındadır. Bu nedenle takipçi gönderimlerine bonus gönderimler ekleriz. Yapılan bonus gönderimler, düşecek olan miktarı telafi etmek için eklenmektedir. Alacağınız miktar aslında 1000 olduğunda telafilerle birlikte 1200'den fazla gönderim yapılır. Bu şekilde %20 düşüş olsa bile takipçi satın al işleminden gönderilen 1000 adet düşmemiş olacaktır. Fakat bazı paketlerimizde garanti bulundurmaktadır.(Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz.) Bu paketlerde belirli bir gün boyunca olacak olan düşüşler otomatik olarak sistem tarafından telafi edilir. Her şekilde TakipveBeğeni olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlarız.

Gönderilen profiller gerçek ve aktif midir?

Takipçi satın al işlemindeki paketlerimiz arasında gerçek, Türk ve aktif takipçiler bulunmaktadır. Eğer bu paketlerden bir tanesini seçerseniz gelecek olan takipçiler açıklamada yazdığı gibi aktif olacaktır. Fakat yüksek kaliteli bot takipçi paketlerimiz de mevcuttur. Kullanıcı tipleri, paketlerin açıklamalarında açık bir şekilde belirtilir. Yani alacağınız takipçilerin Türk, gerçek veya aktif olup olmaması sizin seçiminize bağlı olarak değişmektedir. Bu açıklamaları dikkate alarak alım yaptığınızda hiçbir sorun olmayacağı gibi, hedeflediğiniz kitleyi yakalamanız oldukça kolay olacaktır.

Hangi ödeme yolunu kullanabilirim?

Sitemizde bulunan PayTR ödeme modülü sayesinde 7/24 aktif bir şekilde 3D güvencesiyle, herhangi bir iletişim, konuşma ya da diyaloğa gerek olmadan internet sitemizden sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı veya sanal kartlar kullanarak, taksit seçenekleriyle siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapmadan önce ve yaptıktan sonra destek ekibimizden her daim yardım alabilir, aklınıza takılan en ufak soruyu bizlere sorarak en doğru yanıtları alabilirsiniz.


NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Hızlı Teslimat ve Garanti ile %100 Müşteri Memnuniyeti

TakipveBeğeni olarak, Türkiye'nin en kaliteli takipçi veri tabanlarını kullanmaktan mutluluk duyuyoruz.Tamamı bot, gerçek olmayan profiller göndermek yerine; gerçekten etkileşim alabileceğiniz, hangi kitleye hitap ettiğiniz fark etmeksizin hesabınızda ani yükselişler sağlayabilecek aktif, Türk takipçileri hesabınıza yönlendiriyoruz. Gönderim yüküne göre farklılık göstermekle birlikte, her müşterimizin siparişini en hızlı şekilde başarıyla sonuçlandırmayı amaçlıyoruz. Hitap ettiğiniz kitle, amaçladığınız müşteri kazanma stratejisi gibi parametreleri göz önünde bulundurarak bir paket seçebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olduğunda destek ekibimize Whatsapp, Mail veya Instagram üzerinden 7/24 rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Unutmayın müşteri memnuniyeti bir numaralı önceliğimizdir!

Kaliteli ve Gerçek Takipçiler

Takipçi satın alma Paketlerimiz arasında bulunan ve en çok tercih edilenlerden bir tanesi gerçek kullanıcılardır. Özellikle Instagram Butik Hesapları için çok ciddi avantaj sağlayabilmekte, müşteriler kazanmanıza yol açmaktadır. Bu nedenle instagram'da satış yapan kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu paketlerde panel kullanılmadığı gibi otomasyon bir gönderim söz konusu değildir. Instagram takipçi satın al hizmetimizden faydalandığınızda Instagram'da yaptığımız çekilişlerde hesabınızı sponsor gösteririz ve takipçi sayınızı tam organik şekilde sipariş verdiğiniz miktarda artana kadar takipçileriniz artmaya devam eder. Gerçek takipçi satın aldığınız için ne kadar düşüş olabileceğini hesaplamak mümkün değildir fakat en az düşüş oranına sahip paketler olarak bilinmektedirler. Instagram Türk Takipçi hilesinin en çok satanlarıyla tanışmak için paketlerimize göz atabilirsiniz!

Yılların Tecrübesi

TakipveBeğeni olarak ekibimizin uzun süre gerek Instagram'da, gerek farklı platformlarda yaptığı instagram takipçi hilesi, instagram beğeni hilesi satışı tecrübelerine güveniyoruz. Müşteri memnuniyeti konusunda taviz vermiyor, satın aldığı miktar fark etmeksizin her müşterimize aynı önemi veriyor, her şikayeti dinliyor, önerilerini dikkate alıyor ve her konuda kullanıcılarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. 6 yılı aşkın uzman satış deneyimiyle sizi bot ve kalitesiz profillerle uğraştırmak için değil, gerçek takipçilerle bir gerçek bir sosyal medya fenomeni yapmak için buradayız. Tam anlamıyla yılların tecrübesiyle en küçük sorununuzda yanınızda olacağız.

Yüksek Güvenlik ve Şifreleme

Ödeme sistemi olarak Türkiye'nin en profesyonel hizmetlerinden bir tanesini veren PayTR'yi kullanıyoruz. 7/24 aktif ödeme yaparken güvenlikten endişe etmenize hiç gerek yok! Çünkü, güçlü 3D güvenlik altyapısı üzerine kurulmuş bir ödeme sistemini kullanıyor olacaksınız. Verileriniz 256 Bit şifrelemeden geçirilirken yüzbinlerce şifrelenme varyasyonundan birine dönüştürülür ve erişilmesi günümüz şartlarında imkansız hale gelir. Kart verileriniz hiçbir şekilde sunucularımızda depolanmaz, kayıt edilmez. 3D güvenliği kullanarak siparişi onaylamadan önce telefon onayınızı talep ederiz ve bizden kaynaklı olmayan bir duruma karşı dahi, sizi koruruz.

Üstün Hizmet, Memnuniyet

Yıllardır bu işi yapan profeyonel bir kadro olmanın gereği olarak; kullanıcılarımıza, verdiğimiz hizmet gibi son derece değer veririz. Bizimle iletişime geçmek istediğiniz her dakika rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Herhangi bir sorununuz olduğunda karşınızda bir muhattap bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetin sonuna kadar arkasında olacağımız gibi, her müşterimizin de arkasında oluruz. Uzman ekibimizden yardım alırken bir dakika bile tereddüt etmeyin!