Whatsapp
Prices Lip

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram Takipçi paketlerimiz en kaliteli kullanıcı veritabanlarını kullanmaktadır. Seçeceğiniz paket hakkında detaylı bilgi almak için destek ile iletişim kurabilirsiniz.

Daha fazla takipçi için paketlerimiz!
Ücretsiz olarak denemek için Tıklayın!

Ücretsiz servisimizde oluşan yoğunluklar sebebiyle çalışmayabilir. Ücretli servislerimizdeki profilleri görmek isterseniz whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz

Bayrama özel Çekiliş!
Her Satın Alımınızda 10.000 Takipçi hediye edeceğimiz çekilişimize 1 Çekiliş Hakkı Kazanırsınız! Çekiliş 1 Ocak 2021'de sonuçlanacak ve kazananlara mail yoluyla ulaşılacaktır.

(*) : Organik takipçi sebebiyle silinme olmaz ancak kullanıcılar örneğin profilinizi beğenmemeleri gibi bir durumda kendi insiyatifleriyle sizi takipten çıkabilirler.

Satın alım yapan kullanıcılar kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılır.


SIKÇA SORULAN SORULAR

Takipçi satın almanın faydası var mıdır?

Instagram Takipçi Satın Alma işlemi hesabınız için birçok farklı açıdan avantaj sağlayabilir. Kişisel ya da kurumsal bir hesap kullanmanız farketmeksizin, hesabınızdaki kitle artacağından size ciddi avantajları olacaktır. Özellikle kazanacağınız kitle organik ve türk bir kitle olduğunda, bu kitleyi istediğiniz herhangi bir amaçla kullanmanız mümkün hale gelecektir. Çekilişler yaparak kitlenizi aktif tutabilir ve kişisel bir hesap yönetebilirsiniz. Eğer instagram'da satış yapıyorsanız veya kurumsal bir hesaba sahipseniz, bu size gerçekten efektif bir kitle kazandırabilir. Satış yapan hesaplar için Instagram Takipçi sayısı hayati öneme sahiptir. Herhangi bir kitle oluşturmasa dahi hesabı yeni inceleyecek bir kullanıcı için adeta görünmez bir güven sertifikasıdır. Bir ürünü satın alan ya da takip eden ciddi bir kitlenin varlığının müşteriye yansıtılması, profesyonel bir satış stratejisidir.

Ücretsiz sitelerden neden uzak durmalısınız?

Instagram'da takipçi edinmenin en bilinen ve haliyle en sık kullanılan yöntemlerinden bir tanesi olan instagram takipçi hilesi sağlayan ve ücretsiz olduğunu söyleyen siteler mevcuttur ve çalışma sistemleri genel olarak birbirleriyle aynıdır. Sizden şifre talep ederler ve siz başka kullanıcıları takip ederken, diğer kullanıcılar sizi takip eder. Hesaba çok ciddi zararlar veren bu yöntem hesap bilgilerinizi riske attığı gibi basit engeller almaktan takipçinizin silinmesine, hesabınızın kalıcı olarak kapatılmasına kadar cezalar alabileceğiniz bir politika ihlali barındırır. Bu noktada, biz bu gibi kalitesiz kullanıcıları sistemimizde barındırmaz, işlemlerimizde kaliteli veritabanlarımız ile son derece kaliteli profiller kullanırız. Bu şekilde bu riskleri en aza indirir, yok edebilir, hesabınıza önemli katkılar sağlayabiliriz. Özetle, ücretsiz olarak gönderilen takipçilerden farklı bir prosedür izlenir ve hesabınıza herhangi bir zararı olmaz.

Ne kadar takipçi satın almalıyım?

Hesabınızdaki aktif kitleye bağlı olarak, istediğiniz kadar satın alım yapabilirsiniz. Birçok parametre göz önünde bulundurularak alınması gereken ideal miktar belirlenebilir. Örneğin bir butik hesabına sahipseniz, gönderilerinizde fazla beğeni ve yorum olması; yani kitlenizin bomboş bot bir kitle olmadığının görünmesi kullanıcının gözünde oldukça önemli bir değerlendirme kriteri olacaktır. Bu nedenle butik hesaplarında ve kurumsal hesaplarda instagram takipçi satın almanın yanında instagram otomatik beğeni satın almak önerilir. Fakat bu takipçi sayısının önemsiz olduğunu göstermez. Otomatik beğeni önemli olduğu kadar takipçi sayısı da büyük önem taşır. Örnek vermek gerekirse, elbise satın almak isteyen bir müşteri aynı elbiseyi 500 takipçisi olan ve 20.000 takipçisi olan iki farklı hesapta gördüğünde satın alma eğilimi 90% ihtimalle ikinci seçenek için olacaktır. Takipçi sayısının yüksek olması, müşterilerinize güven verecektir.

Aldığım takipçiler silinir mi?

Satın alım yaparken sorulması gereken soruların en başında belki de bu soru geliyor. Gönderilen instagram takipçilerinin bir kısmı silinebilir. Genelde bu oran %15-30 aralığındadır. Bu nedenle takipçi gönderimlerine bonus gönderimler ekleriz. Yapılan bonus gönderimler, düşecek olan miktarı telafi etmek için eklenmektedir. Alacağınız miktar aslında 1000 olduğunda telafilerle birlikte 1200'den fazla gönderim yapılır. Bu şekilde %20 düşüş olsa bile aldığınız 1000 takipçi düşmemiş olacaktır. Fakat bazı takipçi paketlerimiz garanti bulundurmaktadır.(Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz.) Bu paketlerde belirli bir gün boyunca olacak olan düşüşler otomatik olarak sistem tarafından telafi edilir. Her şekilde takipvebegeni.com olarak müşterilerimize eniyi hizmeti sunmayı amaçlarız.

Gönderilen profiller gerçek ve aktif midir?

Paketlerimiz arasında gerçek, türk ve aktif takipçiler bulunmaktadır. Eğer bu paketlerden bir tanesini seçerseniz gelecek olan takipçiler açıklamada yazdığı gibi aktif olacaktır. Fakat yüksek kaliteli bot takipçi paketlerimiz de mevcuttur. Kullanıcı tipleri, paketlerin açıklamalarında açık bir şekilde belirtilir. Yani alacağınız takipçilerin türk, gerçek veya aktif olup olmaması sizin seçiminize bağlı olarak değişmektedir. Bu açıklamaları dikkate alarak alım yaptığınızda hiçbir sorun olmayacağı gibi, hedeflediğiniz kitleyi yakalamanız oldukça kolay olacaktır.

Hangi ödeme yolunu kullanabilirim?

Şuan için sistemimizde aktif olan ödeme yolu Shopier'dır. 7/24 aktif bir şekilde, herhangi bir iletişim, konuşma ya da diyaloğa gerek olmadan internet sitemizden sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı veya sanal kartlar kullanarak, taksit seçenekleriyle siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapmadan önce ve yaptıktan sonra destek ekibimizden her daim yardım alabilir, aklınıza takılan en ufak soruyu bizlere sorarak en doğru yanıtları alabilirsiniz.


NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Teslimat Hızı & Garanti

takipvebegeni.com olarak, Türkiye'nin en kaliteli kullanıcı veritabanlarını kullanmaktan mutluluk duyuyoruz. Hesabınıza tamamı bot profiller göndermek yerine; gerçekten etkileşim alabileceğiniz, hangi kitleye hitap ettiğiniz farketmeksizin hesabınızda ani yükselişler sağlayabilecek kaliteli kullanıcıları hesabınıza yönlendiriyoruz. Gönderim yüküne göre farklılık göstermekle birlikte, her müşterimizin siparişini en hızlı şekilde başarıyla sonuçlandırmayı amaçlıyoruz. Hitap ettiğiniz kitle, amaçladığınız satış stratejisi gibi parametreleri göz önünde bulundurarak bir paket seçebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olduğunda destek ekibimize Whatsapp, Mail veya Instagram üzerinden 7/24 rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gerçek ve Kaliteli Kitle

Paketlerimiz arasında bulunan ve en çok tercih edilenlerden bir tanesi gerçek kullanıcılardır. Özellikle Instagram Butik Hesapları için çok ciddi avantaj sağlayabilmekte, müşteriler kazanmanıza yol açmaktadır. Bu nedenle instagram'da satış yapan kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu paketlerde panel kullanılmadığı gibi otomasyon bir gönderim söz konusu değildir. Hesabınız adına Instagram'da çekiliş reklamları yapılarak takipçi sayınız tam organik şekilde sipariş verdiğiniz miktarda artana kadar devam eder. Gerçek kullanıcılardan oluştuğu için ne kadar düşüş olabileceğini hesaplamak mümkün değildir fakat en az düşüş oranına sahip paketler olarak bilinmektedirler. Instagram Türk Takipçi satışlarının en çok satanlarıyla tanışmak için paketlerimize göz atabilirsiniz!

Yılların Tecrübesi

takipvebegeni.com olarak ekibimizin uzun süre gerek Instagram'da, gerek farklı platformlarda yaptığı instagram takipçi, instagram beğeni satış tecrübelerine güveniyoruz. Müşteri memnuniyeti konusunda taviz vermiyor, ne kadar az olursa olsun her müşterimizin şikayetini dinliyor, önerilerini dikkate alıyor ve her konuda kullanıcılarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. 6 yılı aşkın uzman satış deneyimiyle sizi bot ve kalitesiz profillerle uğraştırmak için değil, gerçek bir sosyal medya fenomeni yapmak için buradayız. Tam anlamıyla yılların tecrübesiyle en küçük sorununuzda yanınızda olacağız.

Yüksek Güvenlik ve Şifreleme

Ödeme sistemi olarak Türkiye'nin en profesyonel hizmetlerinden bir tanesini veren Shopier'ı kullanıyoruz. 7/24 aktif ödeme yaparken güvenlikten endişe etmenize hiç gerek yok! Çünkü, güçlü PayTR altyapısı üzerine kurulmuş bir ödeme sistemini kullanıyor olacaksınız. Verileriniz 256 Bit şifrelemeden geçirilirken yüzbinlerce crypt varyasyonundan birine dönüştürülür ve erişilmesi günümüz şartlarında imkansız hale gelir. Kart verileriniz hiçbir şekilde sunucularımızda depolanmaz, kayıt edilmez. 3D Secure güvenliğini kullanarak siparişi onaylamadan önce telefon onayınızı talep ederiz ve bizden kaynaklı olmayan bi duruma karşı dahi, sizi koruruz.

7/24 Uzman Desteği

Uzman destek ve teknik ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve size yardımcı olmak için 7/24 aktif! İster sipariş öncesinde, ister sipariş sonrasında destek ekibimize anında ulaşmanız mümkün. Whatsapp, Instagram ve E-mail üzerinden destek ve teknik ekibimizle iletişime geçerek bilgi alabilir, sorularınızı sorabilir, eğer varsa bir şikayetinizi iletebilirsiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuştracağımızdan ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Üstün Hizmet, Memnuniyet

Yıllardır bu işi yapan profeyonel bir kadro olmanın gereği olarak; kullanıcılarımıza, verdiğimiz hizmet gibi son derece değer veririz. Bizimle iletişime geçmek istediğiniz her dakika rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Herhangi bir sorununuz olduğunda karşınızda bir muhattap bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetin sonuna kadar arkasında olacağımız gibi, her müşterimizin de arkasında oluruz. Uzman ekibimizden yardım alırken bir dakika bile tereddüt etmeyin!