Whatsapp Telegram
Prices Lip
Notification Human White Notification Heart White Notification Comment White

Instagram Otomatik Beğeni Hilesi Satın Al

Otomatik Beğeni, her paylaşımınızda sipariş verme zorunluluğunuzu kaldırarak 1 ay boyunca yapacağınız paylaşımlara gönderim yapan bir otomasyon beğeni sistemidir. Sistem tamamen otomatik olmakla birlikte, paylaşım sınırlamaları içerebilmektedir.

Satın alım yapan kullanıcılar kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılır.


Otomatik Beğeni Hilesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Süre kısıtlaması var mıdır?

Evet, otomatik beğeni hilesi paketlerinin süre kısıtlaması 30 gündür. Aynı zamanda belli bir paylaşım kısıtlaması da bulunmaktadır. Sistemimizde bulunan her otomatik beğeni paketinin süresi 30 gün, paylaşım limiti ise 30 paylaşımdır. Bu iki limitten hangisi önce tüketilirse, otomatik beğeni ona göre duracaktır. Örnek vermek gerekirse, 100 adet Otomatik Türk Beğeni paketini satın alan bir kullanıcı, paylaşım yapmaya başladığında paylaşımlarına otomatik olarak 100 adet beğeni gönderilecektir. Yapması gereken tek şey paylaşım yapmak. 30 gün dolmadan 30'dan fazla paylaşım yaparsa, paylaşım limitine geldiği için otomatik beğeni duracak ve kendisi e-mail ile bilgilendirilecektir. 30'dan az paylaşım yapmasına rağmen otomatik beğeni başladığı günden itibaren 30 gün geçtiyse, yine otomatik beğeni duracak ve kendisine bununla ilgili bir bilgilendirme e-maili gönderilecektir. Sistem bu paylaşımları otomatik olarak kontrol eder, ve her şey tam otomatik olarak gerçekleşir.

Ne kadar hızlı beğeni gönderiyor?

Otomatik beğeni paketlerindeki hızlar, normal beğeni gönderimlerindeki hızlarla neredeyse aynıdır. Sistem yoğunluğuna ve Instagram güncellemelerine göre değişiklik göstermekle birlikte, genelde beğeni hızımız anlıktır. Paylaşım algılandığı anda beğeni gönderilmeye başlanır ve ortalama 15-20 dakika içerisinde beğeni gönderiminin tamamlanması hedeflenir. Fakat bu süre, herkes için değişiklik gösterebilir. Örnek vermek gerekirse, 100 otomatik beğeni alan birisinin paylaşımlarına beğeniler, 2000 otomatik beğeni alan birisinin paylaşımlarına göre çok daha hızlı şekilde iletilebilir. Başlama hızları aynı da olsa tamamlanma hızları arasında küçük farklar oluşacaktır. Sistem 100 adet beğeniyi, 2000 adet beğeniden daha hızlı şekilde gönderir.

Otomatik Beğeni Hilesi nasıl çalışır?

Otomatik beğenilerin çalışma prensibi normal beğenilerin otomasyona dökülmüş şekli gibidir. Aldığınız otomatik beğeni, aldığınız miktara göre atacağınız fotoğraflara otomatik olarak beğeni gönderir. Herhangi bir işlem yapmanıza veya yeniden sipariş vermenize gerek kalmaz. Hesabınıza bir otomatik beğeni tanımlandığında, sistem her 10 dakikada bir yeni bir paylaşım yapıp yapmadığınızı kontrol eder ve yeni bir paylaşım algıladığında otomatik bir şekilde işlem başlatarak paylaşıma aldığınız miktar kadar beğeni gönderir. Kurumsal kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bu paketler, instagram üzerinde satış yapan veya yüksek sayıda paylaşım yapan kullanıcıların da ilk seçeneklerindendir. Bunun nedeni, bu sistemin fazla paylaşım yapan kullanıcılar için ciddi bir kolaylık sağlaması ve büyük bir uğraştan kurtarması olarak özetlenebilir. Asıl bilinmesi gereken, otomatik beğeni paketlerin diğer tüm servislerde olduğu gibi, gizli hesaplarda çalışamamasıdır.

Nelere dikkat edilmeli?

Otomatik beğeni hilesi satın alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında hesap gizliliği geliyor. Diğer tüm servislerde olduğu gibi otomatik beğeniler de gizli hesaplarda çalışmaz. Çünkü yeni bir paylaşım yaptığınızı algılayamazlar ve beğeni gönderemezler. Dolayısıyla otomatik beğeni tanımlanacak olan hesabın herkes tarafından görüntülenebilir bir hesap olması gerekir. Dikkat edilmesi gerekenlerin bir diğeri, paylaşımların silinmemesi gerektiği. Bir paylaşım yaptıktan sonra sistem beğeni gönderimini tamamlayana kadar paylaşıma erişim engellenmemeli. Aksi halde işlem iptal olur ve paylaşım limitinizden düşürülür. Erişimin engellenmesinden kasıt, paylaşımın silinmesi, arşive alınması veya hesabın gizli hale getirilmesi gibi sıralanabilir.