Whatsapp

Blog Anasayfaya Dön

Instagram Beğeni Hilesi için En iyi 7 Site ve Uygulama

Instagram Beğeni Hilesi için En iyi 7 Site ve Uygulama

İşte Instagram beğenilerinizi artırabilecek en iyi 7 Instagram beğeni hilesi sitesi ve uygulaması. Onlarla güvenli ve hızlı bir şekilde Instagram beğenileri alın.


Instagram algoritmasındaki en son güncellemeye göre, beğeni içeren katılım, bir Instagram hesabının kalitesini değerlendirmek için en önemli ölçümlerden biridir. Instagram takipçilerinizle etkileşim, sahip olduğunuz takipçi sayısı kadar önemlidir. Beğenme sayısını artırmanın yollarını aramanızın nedeni budur. Hepimizin bildiği gibi, yardım almadan beğenileri artırmak için çok çalışma gerektiren çok zaman alan bir süreç olabilir. Neyse ki, birkaç araç beğenileri kolayca artırmanıza yardımcı olabilir. 2020'de Android ve iOS için en iyi Instagram benzeri uygulamayı edinmek için okumaya devam edin  .

Instagram'da beğeni almak istiyorsanız, etkin olmayan veya sahte hesaplardan beğeni satın almak yerine gerçek kişilerden gerçek beğeniler almak için uygulamayı seçmelisiniz. Burada, gerçek ve aktif beğeniler almanıza yardımcı olabilecek en iyi 7 uygulamayı seçtik. Ayrıca uygulamalardan bazıları sadece gerçek ve ücretsiz Instagram beğenileri sağlayan Instagram beğeni uygulamaları değil, aynı zamanda ücretsiz Instagram takipçileri sağlayan Instagram takipçi uygulamalarıdır.

Android ve iOS için Instagram Beğenilerini Almak İçin En İyi 7 Uygulamanın Karşılaştırma Tablosu

İşte beğeni hilesi için en iyi 7 uygulama ve siteni bir karşılaştırma tablosu , size uygun olanı seçebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için aşağıdan detayları da okuyabilirsiniz.

takipçi uygulamaları kıyaslama tablosu


Takip ve Beğeni üç yıllık tecrübesiyle satın alma kısmında hızlı teslimat, Türk ve gerçek kullanıcılar konusunda en iyi Instagram beğeni hilesi haline geldi ve ayrıca Takipçi de satın alabiliyorsunuz. Gerçek Instagram kullanıcılarına sahip veri tabanıyla bu alanda diğer rakiplerinden kat kat daha iyi bir hizmet sunar. Aldığınız beğeniler gerçek kullanıcılar aracılığıyla sağlanacağı için kişisel bir profilseniz stalkerlarınız bile beğeni satın aldığınızı fark edemeyecek. Eğer bir işletme hesabınıza sahipseniz de beğenilerinizle potansiyel müşterilerinize güven verecek.

1: Takip ve Beğeni - En İyi Instagram Beğeni Hilesi

7/24 Whatsapp desteği ile Yükesk Kaliteli, Türk ve Gerçek Instagram Beğenisi Satın Alın!

Başlıca Özellikler

 • Şifresiz bir şekilde ücretsiz deneme yapabilirsiniz: Şifresiz beğeni hilesi kısmımız sayesinde satın almadan önce servislerimizi rahatlıkla deneyebilirsiniz.

 • Gerçek beğeni ve takipçilerin yüksek kalitesi: Aldığınız beğeni ve takipçiler Türk ve gerçek Instagram kullanıcılarından geliyor. 

 • Anında ve makul teslimat: Beğenilerinizin sayısının 10 dakika içinde artmaya başladığını göreceksiniz ( Yoğunluk durumlarında 0-24 saate kadar uzayabilir detaylı bilgi için :  Takip ve Beğeni - Hizmet Sözleşmesi (takipvebegeni.com))

 • Şifre gerekmez: Sadece fotoğrafınızın linkini girin, ardından  Instagram beğenilerini şifresiz alabilirsiniz .

 • 7/24 müşteri desteği.

 • En iyi tasarım.

 • Android, iOS telefonlarda ve PC'ye özel kusursuz tasarım ile sitemize her yerden erişebilirsiniz. Dahası Takip ve Beğeni, Tam 258 kullanıcının oyuyla Otomatik Beğeni Hilesi için  en iyi site.

Nasıl çalışır:

Kullanıcı adı ve şifre gerektiren başka bir uygulamamız mevcut. Uygulamaya giriş yapan kullanıcılar kabul ettikleri sözleşmeyle onlara bir miktar ücretsiz beğeni göndermemiz karşılığında veri tabanlarımıza dahil oluyorlar ve sizlere bu aracılıkla ücretli hizmetlerde şifreye, başkalarını takip etmenize gerek olmaksızın gerçek ve Türk beğeniler yolluyoruz. Nasıl satın alacağınızı öğrenmek içinse aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz

1.Adım: Bir paket seçin

Takip ve Beğeni paketleri

2. Adım: Herhangi bir sorunda size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinizi ve beğeni gönderilecek fotoğrafın linkini girin.

Takip ve Beğeni bilgileriniz formu

3. Adım: Ardından ödeme yapacağınız yöntemi seçip ödeme bilgilerinizi girin. PayTR sayesinde 3D güvencesiyle rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz. Bilgileriniz herhangi bir sunucu tarafından kaydedilmeden işleminiz gerçekleştirilir.

Takip ve Beğeni Kart bilgileri kısmı

 

4. Adım: Aşağıdaki ekranı gördüyseniz arkanıza yaslanıp beğenilerinizin gelmesini bekleyin. En kısa sürede hesabınıza iletilecektir!

Takip ve Beğeni Ödeme başarılı

2: Followers Gallery - En İyi Ücretsiz Instagram Otomatik Beğeni Uygulaması

Deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından tasarlanan Followers Gallery , gerçek kullanıcıların birbirlerini takip etmek ve beğenmek için katıldığı bir topluluk oluşturur. Botlara ve sahte hesaplara girmesine izin verilmez. Dolayısıyla, aldığınız her kişi, gönderiniz ve profilinizle ilgileniyorlarsa potansiyel takipçileriniz olabilecek gerçek ve Türk kullanıcılardan geliyor. Android ve iOS ile uyumlu olduğu için, herhangi bir cihazda Instagram için ücretsiz beğeni almaya gidebilirsiniz. Instagram hesabınızı bir kuruş olmadan geliştirmek istiyorsanız, aynı anda ücretsiz beğeni ve takipçi kazanmak için uygulamayı kullanın. Ama unutmayın bu tür uygulamalarda siz de başka hesapları takip etmek ve başka fotoğrafları beğenmek zorundasınız.

Followers Gallery App

Başlıca özellikler

Ankete gerek yok. Ücretsiz beğeniler göndermeden önce ön anket gerektiren diğer uygulamaların aksine, Followers Gallery, ücretsiz beğeni hilesini doğrudan kullanmaya başlamanızı sağlar . Anket gerekli değildir. 

Gerçek beğeniler ve takipçiler. Instagram'da daha ileri gitmenize, popülerlik, etki ve güvenilirlik kazanmanıza yardımcı olan gerçek beğeniler ve takipçilerdir. Size gerçek ve sınırsız beğenileri ve takipçileri garanti eder.

Uygulama içi satın alma hizmeti. Ücretsiz beğenme hizmeti kalıcı olarak mevcuttur. Ya zamandan tasarruf etmek ve Instagram beğenilerini anında satın almak istiyorsanız? Basit adımlarla uygulama içinden beğeni satın alabilirsiniz.  

Hızlı teslimat. Bir siparişi yayınladıktan sonra hesabınıza ücretsiz insta beğenileri göndermeniz ne kadar sürer? 5 dakika veya daha kısa. Teslimat süreci uygulamada da denetlenebilir ve beğenilerinizin sayısındaki gerçek zamanlı değişiklikleri görürsünüz. 

Nasıl çalışır:

1.  Uygulamayı App Store'dan indirin ve başlatın.

2. Görevler yaparak para kazanmaya başlamak için kullanıcı adı ekleyin.

3. Anında ücretsiz IG beğenileri almak için para harcayın.

3: Turbo Like for Instagram - En İyi IG Beğeni Uygulaması Birden Çok Platformu Destekler

Turbo Like for Instagram, birden fazla platformu destekleyen Instagram beğenilerini ücretsiz olarak almak için en iyi uygulamalardan  biridir  . Bu Instagram beğeni uygulaması ve Instagram takipçileri uygulamasıyla, gönderilerinizle ilgilenen gerçek insanlardan gerçek beğeniler ve takipçiler alabilirsiniz. Bir self servis sistem sağlar ve eski “takas sistemi” geleneğini izler. 

turbo like for instagram app

Başlıca Özellikler

 • Tamamen ücretsiz: Jeton kazanmak için başkalarının gönderilerini beğenmeniz yeterlidir. Ardından, uygulama içi jetonlarla hesabınız için takipçi ve gönderileriniz için  beğeniler elde edebilirsiniz.

 • Aktif kişilerden gerçek Instagram beğenileri alın: Herkes beğenmediği gönderileri atlayabilir, böylece aldığınız beğeniler gönderinizi gerçekten beğenen gerçek kullanıcılardan olur.

 • Mobil veya PC'de çalıştırın: Bu Instagram otomatik beğeni uygulaması iOS (iPhone / iPad / iPod), Android, Mac OS X ve Windows dahil olmak üzere hem mobil hem de PC'de kullanılabilir. 

 • Kullanımı kolay: Sadece giriş yapın ve jeton kazanın, ardından jetonlarla hemen beğeni ve takipçi kazanabilirsiniz.

Nasıl çalışır:

1. Fotoğrafları görüntüleyin ve ücretsiz jeton kazanmak için gerçekten sevdiğiniz gönderileri beğenin.

2. Diğer kullanıcılardan gönderileriniz için takipçi ve beğeniler almak için para harcayın.

3. Beğenileriniz için gerçek zamanlı durum raporunu görüntüleyin.

4: Magic Like - En Basit Instagram Beğeni Hilesi Uygulaması

Magic Liker, Android kullanıcıları için Instagram beğeni APKsıdır. Diğer kullanıcıların gönderilerini keşfedip beğendiğinizde Instagram fotoğraflarınız için gerçek beğeniler alabileceğiniz büyülü bir uygulamadır. Uygulama ile, beğeniler almak için gönderilerinize #Like4Like gibi etiketler eklemenize gerek yok, bunun yerine benzer ilgi alanlarına sahip kullanıcılardan beğeni kazanabilirsiniz.

magic liker instagram app

Başlıca Özellikler

 • Ücretsiz: Diğer kullanıcı fotoğraflarını beğenerek veya videoyu izleyerek ve teklifleri tamamlayarak ücretsiz jetonlar kazanmanız yeterlidir.

 • Hızlı teslim ve etkili sonuçlar.

 • Tümü gerçek kullanıcılar ve gerçek beğenilerdir, sahte beğenme veya bot yok.

 • İstediğiniz kadar beğeniyi alın.

 • Kullanımı kolay ve iyi tasarlanmış.

Nasıl çalışır:

1. Başkalarının gönderilerini beğenip veya izleyip jetonları toplayın.

2. Instagram beğeni hilesi yapmak için jetonlarınızı harcayın.

5: IstLike - Instagram Beğeni ve Takipçi Al

IstLike, Instagram beğenilerini arttırmak ve Instagram takipçi hilesi için tasarlanmıştır . Piyasadaki en eski Instagram takipçi uygulamalarından biridir ve piyasanın en güvenli sağlayıcılarından birine sahipler. Müşterilerinin hiçbir bilgisinin asla açığa çıkmayacağını garanti eder. Hem Android hem de iOS kullanıcıları için çalışır. Platform ayrıca "Like4Like" (Beğeni için beğeni) politikası kullanır. Başkalarının gönderilerini beğenmek veya diğerlerini takip ederek kredi kazanabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla kredi kazanabilirsiniz. Başkalarını beğenmek veya takip etmek istemiyorsanız Takip ve Beğeni Aracılığıyla Takipçi hilesi ve Beğeni hilesi Satın alabilirsiniz.

Instagram Takipçi Satın Al


Instagram Beğeni Satın Al

istlike instagram app

Başlıca Özellikler

 • Beğeni almak için jeton kullanın: Başkalarının gönderilerini beğenerek veya diğerlerini takip ederek ücretsiz jeton kazanabilir veya doğrudan jeton satın alabilirsiniz.

 • Size gerçek beğeniler ve takipçiler sağlar.

 • Güvenli: Bilgileriniz korunacaktır.

 • Hem iOS hem de Android için mevcuttur.

 • İyi rehber.

 • İyi geri ödeme koşulları: Satın aldığınız beğenileri ve takipçileri almazsanız, geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Nasıl çalışır:

1. Başkalarını beğenerek veya takip ederek jeton kazanın. 

2. Jetonlarla, gönderileriniz için takipçi ve beğeniler alabilirsiniz.

3. Instagram beğenileri ve takipçileri kazanmak için doğrudan uygulamadan jeton satın alabilirsiniz.

6: Followers Pro + - En Çok Fonksiyonlu Instagram Uygulaması

Followers Pro+, birden fazla özelliğe sahip güçlü bir Instagram takipçi analiz uygulamasıdır. Uygulamada takipçilerin yanı sıra Instagram beğenileri almak için bir bölüm var, bu nedenle Instagram takipçilerini ve beğenilerini artırmak için en iyi ücretsiz uygulamalardan biri olarak kabul ediliyor . Ayrıca Instagram profilleriniz için kaç takipçiniz olduğunu, sizi kimlerin takip etmeyi bıraktığını, sizi engelleyen, hangi kullanıcıların sizi takip etmediğini, kimlerin beğenip yorum yaptığını, beğenilerini ve yorumlarını kimin sildiğini gösteren istatistikler sağlar. Bazı ücretsiz özellikler ve ücretli isteğe bağlı özellikler içerir. 

Followers Pro Instagram App

Başlıca Özellikler

 • Instagram beğenileri ve takipçileri kazanın.

 • Kaybedilen ve kazanılan takipçilerin listesini görün.

 • Gönderi beğenilerini ve yorum performansını izleyin.

 • Etkileşimi izleyin.

 • Takipçileriniz ve izleyicilerinizle etkileşim kurun.

 • En iyi arkadaşlarınızın kim olduğunu bulun.

 • Gönderilerinizi en çok hangi arkadaşlarınızdan beğendi?

 • Siz onları takip etmenize rağmen hangi arkadaşlarınızın sizi takip etmediği.

 • Tek bir uygulamada tüm hesaplarınızı takip edin, birden çok hesap desteklenir.

 • Takipçi büyüme grafiği.

 • Kullanıcıları arayın.

Nasıl çalışır:

1. Para kazanmak için uygulamadaki bölüme dokunun. 

2. Diğer fotoğrafları beğenerek veya diğerlerini takip ederek para kazanın. Satın alarak veya reklam izleyerek, yorum yazarak ve kullanıcıları davet ederek daha fazla para kazanabilirsiniz. 

3. Madeni paralar ile Beğeniler ve Takipçiler edin bölümlerinde beğenilerinizi veya takipçilerinizi kazanabilirsiniz. 

7: Super Likes - En İyi Instagram Otomatik Beğenme Uygulaması

Süper beğeniler harika bir Instagram beğeni uygulamasıdır. Hem Android hem de iOS cihazlarla uyumludur. Başkalarının gönderilerini beğenerek ve diğerlerini takip ederek ücretsiz jeton kazanabilirsiniz. Videoları izlemek de ücretsiz para kazanabilir. Ardından bu paralarla beğeni, görüş ve takipçi kazanabilirsiniz. Bu uygulamanın en heyecan verici noktası, otomatik modu başlatabilmenizdir, bu da jetonları hızlı ve otomatik olarak alabileceğiniz anlamına gelir. Bu uygulama aynı zamanda sosyal medyada görünürlüğü artırmanıza yardımcı olacak popüler hashtag'ler ve sıcak başlıklar sunar. Ücretsiz Instagram beğenileri, takipçileri ve görünümleri almak istiyorsanız, Süper Beğeniler en iyi seçimdir.

Super Likes Instagram app

Başlıca Özellikler:

 • Ücretsiz Instagram takipçileri, beğenileri ve görünümleri alın.

 • Hashtag türlerini keşfedin (Aşk, Mutlu, Selfie, Moda, Yemek, Sanat ...).

 • İstediğiniz gibi çeşitli altyazılar edinin veya düzenleyin (Harika, İyi, Komik, Sevimli, Arkadaşlar, Zeki ...)

 • Anında başlıkları ve hashtag'leri kopyalayıp yapıştırın.

Nasıl çalışır:

1. Beğen, başkalarını takip et ve para kazanmak için video izle.

2. Instagram beğenilerini ücretsiz almak için jeton kullanın.

Alt çizgi

Yukarıdakiler,  bunu organik olarak yapmanıza yardımcı olan Instagram beğeni hilesi için en iyi 7  uygulama ve site. Makalede listelediğimiz uygulamaların Instagram'daki beğenilerinizi geliştirmenize yardımcı olabileceğini umuyoruz. Gereksinimlerinizi en iyi karşılayan uygulamayı deneyin.

 

Kaynakça : How To Get Free Instagram Followers And More Likes (forbes.com)

ilimizden bir sipariş aldık!